piątek, 21 czerwca 2013

Grodziski Klub Biegacza ZAPRASZA na PĘTLĘ KROSOWĄ!


Zapraszamy wszystkich biegających miłośników przyrody i dobrej zabawy na pierwszą Pętlę Krosową Grodziskiego Klubu Biegacza. Start o godzinie 15:00 w dniu 20 lipca 2013 r. Piękne tereny leśne gminy Grodzisk Wielkopolski, atrakcyjna trasa o długości 6,3 km oraz ognisko integracyjne po biegu na terenie Strzelnicy Sportowej w Zdroju k. Grodziska Wielkopolskiego - czy można lepiej spędzić sobotnie popołudnie? Nie będzie tłoku na asfalcie, słoneczko (lub deszczyk) przesiane przez korony drzew, w połowie biegu zapewniamy punkt z wodą. Dla każdego uczestnika biegu medal oraz kupony z 10% bonifikatą za zakupy dokonane w sklepie Maxoil. Do wygrania puchary oraz karty rabatowe 10% do Centrum Ogrodniczego Łukasz Labrzycki, karnety do wykorzystania w Maxoil i Behapowiec Fitness Club oraz upominki ufundowane przez: Nadleśnictwo Grodzisk, BGŻ i GKB. Zabierzcie dobry humor i przyjeżdżajcie 20 lipca 2013 r. do Zdroju!

Opłata startowa wynosi 15 zł płatne do 18 lipca 2013 roku (o terminie wpłaty decyduje data wpłynięcia pieniędzy na konto). Mieszkańcom gminy Grodzisk Wielkopolski oraz członkom Grodziskiego Klubu Biegacza przysługuje niższa opłata startowa w wysokości 10 zł. Po 18 lipca 2013 r. - 20 zł płatne w biurze zawodów bez względu na klub i zamieszkanie. Ustalony jest limit 100 zawodników.

Szczegóły na stronie www.gkb.cba.pl oraz na facebook'u. Impreza współfinansowana ze środków z dotacji gminy Grodzisk Wielkopolski.Trasa biegu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz